У чому “секрет” ідеальної гречаної каші, яка “тане в роті” - Новини Ю

У чому “секрет” ідеальної гречаної каші, яка “тане в роті”

16.05.2022   07:05    783

Іноді важко зрозуміти, як із однакової крупи господині можуть приготувати різні за якістю каші. Якщо просто залити крупу водою за інструкцією, то гарнір вийде дуже посереднім і таким, що нічим не запам’ятовується.

Щоб каша танула в роті і вражала домашніх своїми смаковими характеристиками, потрібно дотримуватися правильної технології. У чому складаються основні кулінарні хитрощі.


Попередня підготовка

Це один із найважливіших етапів, тому пропустити його однозначно не можна. Не забувайте про те, що перебирати варто навіть дорогу гречку, щоб потім не зіткнутися з неприємним сюрпризом у вигляді сміття.
Після цього крупу варто промити або навіть ненадовго залишити у воді.

Не всі пам’ятають про те, що після попередньої підготовки крупу необхідно підсушити, щоб гарнір вийшов хорошим. Як правило, у цьому допоможуть паперові рушники.

Але це ще не все.

Щоб смак гречки став максимально насиченим та інтенсивним, не забудьте її прожарити на сухій сковорідці без додавання олії.

Прийнято вважати, що варити гречку можна лише у холодній воді. Але це помилка. Смак готової каші зможе стати благороднішим, якщо використовувати гарячу воду.

prostoway.comAdblock
detector