Тоня Матвієнко відповіла на чутки про розставання з Арсеном Мірзояном - Новини Ю

Тоня Матвієнко відповіла на чутки про розставання з Арсеном Мірзояном

26.05.2022   18:38    748

Українська співачка Тоня Матвієнко прокоментувала чутки, які нещодавно активно ходили серед шанувальників, про розставання з Арсеном Мірзояном. Як насправді облаштує ситуація вона розповіла в програмі “Зірковий шлях”.

Після гучного розставання Володимира Дантеса і Наді Дорофєєвої з’явилися чутки про розрив ще однієї відомої української пари – Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко. Журналісти дізналися звідки пішли чутки і яка ситуація насправді.

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко. Фото: скрін youtube

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко. Фото: скрін youtube

Так, Тоня Матвієнко заявила, що чутки про розлучення з’явилися випадково через чиїхось припущень. Насправді вони з Мірзояном не розлучалися. Зірка додала, що не розуміє, як можна розлучитися з людиною, якщо ти з ним навіть не бачишся через війну.

“Це блогери. У них було якесь відеоповідомлення і вони почали казати: “а ти чула, що Дорофєєва з Дантесом розлучилася?”. Вони туди і нас і пішло поїхало. Якось воно підхопилося, чутки. Навіть мій піарник каже, потрібно напевно написати пост, що це чутки. Я говорила, та Мені все одно, а потім, думаю, треба написати. Багато навколо почали це писати і мене…це ж неправда. Я зробила сторіс, що не дочекаєтеся. Чоловіка не бачу і думаю, як можна було розлучитися”, – розповіла Тоня Матвієнко.Adblock
detector