Тіна Кароль виступила в патріотичній сукні (ФОТО) - Новини Ю

Тіна Кароль виступила в патріотичній сукні (ФОТО)

16.05.2022   12:43    1979

Українська співачка Тіна Кароль продовжує свою благодійну діяльність на підтримку України.

Зірка днями приїхала у Японію, де зустрілась з бізнесменом, який підтримує Україну у час війни.

Також зірка виступила на Rakuten Girls Award 2022. Артистка виконала свої українськомовні хіти, такі як “Намалюю тобі зорі”, “Україна – це ти”, “Вільна” та інші.


Після виступу Кароль висловила подяку Японії за підтримку. А також нагадала, шо Україна бореться за свою культуру, мову, націю та державу.

“Хочу подякувати Японії та її народу, що так віданно підтримали та продовжують підтримувати Україну. Україна об’єднує весь світ, а так само Японію у боротьбі з ворогом, який вирішив, що немає існувати нація, мова, культура України.
Артист – це айдентика нації, а музика – це зброя в його руках. Кожен наш крок – це об’єднаний фронт: творчий, військовий, інформаційний, кіберфронт, – ми боремося за право бути господарем на своїй землі.

Ми обов’язково переможемо та відновимо нашу країну, як колись це зробила Японія! Слава націям! Слава Україні!” – написала Тіна.

Найяскравішим елементом виступу Тіни став образ зірки. Артистка одягла сукню від українського бренду. Плаття створено у патріотичному мотиві – у синьо-жовтих кольрах. Вечірня сукня підкреслила фігуру зірки та ні на мить не дала забути, з якої вона країни.

glianec.comAdblock
detector