Термінатори в Україні: британська розвідка оцінила бронемашини РФ - Новини Ю

Термінатори в Україні: британська розвідка оцінила бронемашини РФ

22.05.2022   13:12    1609
Термінатори в Україні: британська розвідка оцінила бронемашини РФ

Фото: twitter.com/ian_matveev

БМТП Термінатор, ймовірно, в Луганській області

Росія має на озброєнні щонайбільше десять Термінаторів. Ця техніка навряд чи вплине на фронт, вважають у британській розвідці.

Росія перекинула в район Сєверодонецька єдину роту бойових машин Термінатор для підтримки танків. Про це йдеться у звіті Міноборони Великобританії, опублікованому у неділю, 22 травня.


За даними британської розвідки, присутність Термінаторів на Донбасі свідчить про те, що до цієї атаки причетний центральний військовий округ РФ, оскільки він використовує ці машини. Раніше саме це угруповання намагалося прорватися до Києва зі східного напрямку.
“Сєвєродонецький напрямок залишається одним із безпосередніх тактичних пріоритетів Росії. Проте, маючи на озброєнні максимум десять Термінаторів, вони навряд чи вплинуть на кампанію”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що Росія почала розробляти Термінатори після того, як усвідомила необхідність забезпечення спеціального захисту основних бойових танків, що використовувалися під час воєн в Афганістані та Чечні.

Нагадаємо, офіційний дебют Термінатора відбувся у рамках щорічного форуму Армія-2021. Вже тоді військові експерти заявляли, що це неоднозначна машина. І багато в чому завдяки своїй ціні – близько 2,3 млн доларів, що трохи менше, ніж основний російський бойовий танк Т-90.


korrespondent.netAdblock
detector