Стася Ровінська розповіла реакцію Єгорової на відео її онука з бомбосховища - Новини Ю

Стася Ровінська розповіла реакцію Єгорової на відео її онука з бомбосховища

29.05.2022   13:40    1541

Ексведуча Сніжана Єгорова стала однією з українських зірок, які давно та відкрито підтримують путінський режим. Від цього страждають її діти, зокрема телеведуча Стася Ровінська.

У новому інтерв’ю дівчина зізналась, що у неї з мамою ніколи не було хороших відносин. Вони навіть заблокували одна одну у соцмережах. Проте Стася все ж побачила допис мами про те, що жахи на Київщині, а саме у Бучі – це фейк. Вона не могла повірити своїм очам, що її матір справді так вважає.

“Мені хотілося почути, що вона собі думає. Я просто кричала, вона робила вигляд, що не розуміє, що відбувається.”А чого ти кричиш? Ти жива, з тобою все добре? Ну і все”. У мене було спустошення. Але після цього у мене немає жодних ілюзій стосовно цього”, – прокоментувала Стася.

Також шокувала зірку реакція мами на відео, де Стася з маленькими дітьми у підвалі, де вони ховались від війни.

“Я їй писала, коли все почалося. Ми були в підвалі і мій син плакав, спав на підлозі. Я їй надіслала відео, кажу: “Ми зараз сидимо у підвалі, що ти кажеш, що по військових об’єктах стріляють. Тут всюди стріляють”. Тоді вона відповіла щось таке, типу: “Я усіх попереджала, що буде війна, ви мені не повірили. Що тепер, сидіть”. Це вона своїм родичам таке відповіла”, – поділилася Стася.
Ровінська припускає, що усі висловлювання її мами можуть бути проплаченими.

“Коли вона почала висловлюватися стосовно війни і підтримувати політику Путіна і казати, що в Україні фашисти, нацисти. Я знаю цю людину, так, вона неадекватна, але вона ніколи не була настільки… Або їй гроші платять за це, або… Ну що з нею сталося. Мені це складно пояснити. Людина стільки часу прожила в Україні, вона просто відверто бреше. Коли людина відверто бреше, я знаю, що вона так ніколи не думала, а тут раптом почала і бреше публічно. І ти розумієш, що це твоя мама, яка б вона там не була. Була якась надія, що я їй зателефоную і вона якось отямиться”, – поділилася Ровінська.
ГлянецьAdblock
detector