Стало відомо, куди армія РФ перекинула своє угрупування з-під Маріуполя (Відео) - Новости Ю

Стало відомо, куди армія РФ перекинула своє угрупування з-під Маріуполя (Відео)

02.05.2022   22:43    230


7days-ua.com

Фото – Генштаб ЗСУ

Командування армії РФ вирішило посилити безрезультатні спроби свого наступу на Донбасі, тому перекинуло частину своїх війсь з-під Маріуполя на Луганщину.


Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Як ідеться в повідомленні, російські підрозділи з-під Маріуполя тепер воюють під Попасною.

На Попаснянському напрямку противник намагався покращити тактичне положення в районі Попасної. Посилив війська за рахунок переміщення з Маріупольського напрямку однієї батальйонної тактичної групи“, – повідомив Генштаб ЗСУ.

На Донецькому напрямку, за даними українського воєнного командування, війська РФ продовжують спроби наступу по всій лінії фронту, але успіхів там, які на Донбасі загалом, не мають.

«На Донецькому напрямку угруповання окупаційних військ веде наступальні дії практично вздовж всієї лінії зіткнення. На Лиманському напрямку противник здійснював вогневий вплив на підрозділи наших військ на рубежі Лиман – Сіверськ з метою витіснення їх із займаних позицій та створення умов для наступу на Слов’янськ. На Сєверодонецькому напрямку основні зусилля ворог зосереджував на взятті під повний контроль Рубіжного та підготовці до наступу на Сєверодонецьк», — проінформував Генштаб ЗСУ.

Українські військові продовжують знищувати російських окупантів, ведучи оборонні бої. Зокрема, за добу 1 травня на Донбасі українські військові знищили 40 одиниць ворожої бронетехніки, з яких 2 — танки армії РФ.


Adblock
detector