Шостий пакет антиросійських санкцій ЄС заблоковано - Новини Ю

Шостий пакет антиросійських санкцій ЄС заблоковано

19.05.2022   05:56    316
Шостий пакет антиросійських санкцій ЄС заблоковано

Фото: Скриншот из видео

Наріжним каменем стало нафтове ембарго

Єврокомісар з економіки Паоло Джентілоні має надію, що прогрес у досягненні угоди все ж таки буде досягнуто.

Обговорюваний шостий пакет антиросійських санкцій ЄС заблоковано. Про це в середу, 18 травня, в ефірі італійського каналу Rai News 24 повідомив єврокомісар з економіки Паоло Джентілоні.

Хоча він висловив наді/, що прогрес у досягненні угоди все ж таки буде досягнуто.


“Ми прийняли дуже швидко й одностайно п’ять пакетів санкцій, але шостий пакет, з відомих причин, поки що стоїть. Я оптимістично налаштований на перспективу знаходження компромісу”, – сказав Джентілоні.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба днями побував з дипломатичним візитом у Брюсселі, метою якого було, зокрема, просування шостого пакета санкцій Європейського Союзу, який має містити нафтове ембарго. Але постійні представники країн-членів Євросоюзу не змогли досягти домовленості щодо запровадження нових санкцій проти Росії.
Зокрема, Угорщина заблокувала пропозицію ЄС щодо заборони імпорту російської нафти. Пізніше з’явилася інформація, що заборона транспортування російської нафти більше не входить до шостого пакета санкцій Євросоюзу. Для прийняття рішення з цього питання була потрібна подальша координація на міжнародному рівні, у тому числі узгодження в рамках G7. Але Греція, Кіпр і Мальта, серед інших, виступили проти цього заходу, бо побоювалися, що це може в односторонньому порядку поставити їхні судноплавні компанії в невигідне становище.
korrespondent.netAdblock
detector