Сергій Притула розповів куди вивіз свою сім'ю - Новини Ю

Сергій Притула розповів куди вивіз свою сім’ю

25.05.2022   16:00    1851

Волонтер і громадський діяч Сергій Притула розповів про необхідність будь-якого внеску у зборах коштів на потреби українських воїнів, а також про свою сім’ю та поділився думками про закінчення війни.

Також Сергій Притула поділився, що його дружина та троє дітей не виїхали за кордон, а залишилися в Україні. Про це він розповів у інтерв’ю Українській правді:

«Моя сім’я в Україні, але не в Києві. Це захід країни. Я сказав дружині, щоб підшукала для дітей гуртки, на які вони ходили в Києві. Тому що це надовго. Дружина вже знайшла роботу там, де зараз живе. Діти ходять на гуртки. Все о’кей».

Сергій Притула з дружиною (Фото: прес-служба Нового каналу)

Притула припустив, що війна може затягнутися на весь рік, а може і на наступний:
«Я не знаю, хто може дати відповідь на це запитання [коли Україна переможе], крім Збройних сил України. І навіть вони залежать від низки обставин, щоб дати якусь відносно конкретну відповідь. А що ми можемо вважати нашою перемогою? А що ми можемо вважати російською поразкою? А що росіяни будуть вважати нашою поразкою, а що — своєю перемогою? Усі ці речі поки що не в одній системі координат і ніколи не будуть. Я не знаю, скільки це триватиме», — поділився думками волонтер.Adblock
detector