Ручку після історичного підпису Байден подарував українці: що дає Україні закон про ленд-ліз (Відео) - Новости Ю

Ручку після історичного підпису Байден подарував українці: що дає Україні закон про ленд-ліз (Відео)

10.05.2022   16:17    670


7days-ua.com

Момент підписання Байденом закону про ленд-ліз для України

Вдруге в історії США запроваджують ленд-ліз для постачання зброї країні, яка веде військову оборону. Після ленд-лізу у час Другої світової війни цю процедуру США застосували для України, яка обороняється від російського агресора. Історичний підпис під прийнятим минулого тижня відповідним законом поставив 9 травня Президент США Джо Байден.

Як повідомляє 5 канал, ручку, якою підписував закон, Байден символічно подарував Вікторії Спартц – першій в історії етнічній українці, обраній до Конгресу США.

Сумнівів у необхідності ленд-лізу для України у її обороні від армії РФ у США немає.

«Ховатися від агресії вийде дорожче», — заявив під час підписання Президент США Джо Байден.

За повідомленням Фактів ICTV, після підписання закону у США є 60 днів, щоб визначитись із переліком зброї для України. Однак такий список у США є вже давно.

За зброю, яку Сполучені штати Америки нададуть, Україні зараз платити не доведеться. Процедура ленд-лізу передбачає або оплату за зброю після перемоги або ж повернення озброєння, що вціліло під час його застосування у війні.

Як президент США Джо Байден підписував історичний закон про ленд-ліз для України — у повній версії відео «Голосу Америки українською«.


Adblock
detector