Російський полковник на державному телебаченні критикує рішення щодо нападу на Україну (ВIДЕО) - Новини Ю

Російський полковник на державному телебаченні критикує рішення щодо нападу на Україну (ВIДЕО)

18.05.2022   10:21    3302

З початку війни російська пропаганда твердила своїм громадянам, що «спецоперація» в Україні йде за планом і що російська армія досягає успіху. Тим часом один із експертів телеканалу «Росія 1» дозволив собі відвертість. Провідної програми це не сподобалось.

“Чудовий обмін думками в головному ток-шоу російського державного телебачення про Україну”, – написав у Twitter журналіст Бі-бі-сі Стів Розенберг. Він також поділився уривком із програми «Росія 1». Що привернуло його увагу?


Він пояснив, що на момент ефіру військовий аналітик, полковник у відставці Михайло Ходаренок визнав, що ситуація в Росії “явно погіршується, вона зараз ненормальна”.
Таким чином, це явна суперечність кремлівській пропаганді, яка стверджує, що «військова операція» в Україні відбувається бездоганно.

– Зі стратегічного погляду українська армія може озброїти мільйон людей. Як то кажуть, для них не проблема мобілізувати таку кількість людей. […] Коли підтримка з Європи запрацює на повну силу, ми незабаром маємо почати розглядати цей мільйон українських солдатів як реальність, — сказав Ходаренок. – Ми маємо розраховувати, що ситуація у нас явно погіршиться, – додав він.Adblock
detector