Падіння Кримського мосту: в мережі з'явився сайт зі зворотним відліком, чекати залишилось не довго - Новости Ю

Падіння Кримського мосту: в мережі з’явився сайт зі зворотним відліком, чекати залишилось не довго

05.05.2022   16:34    195

У мережі створили сайт, який веде зворотний відлік для Кримського моста, по якому постачають зброю, продовольство і техніку, все необхідне для вбивства українців.

За даними сайту, мосту залишилося «жити» трохи довше 4 дні, тобто його падіння може відбутися на 9 травня, коли в рф готують парад «победобесия», а також безліч різноманітних провокацій і навіть ймовірність повної мобілізації.


Кримський міст. Фото: Youtube

Кримський міст. Фото: Youtube

Також під зворотним відліком звернення до росіян на мові окупанта:«Россияне, переехавшие в Крым после его окупации в 2014 году, у вас еще есть время покинуть территорию суверенного государства Украина!»

Більше ніякої інформації про міст немає, як немає й іншої інформації про плани українських військових властей з приводу Кримського моста. Єдине, що в недавньому інтерв’ю, секретар РНБО Олексій Данилов говорив про важливість удару по мосту, який є важливою сполучною жилою між материковою Росією і постачанням війни в Україні.

 

Кримський міст. Фото: Youtube

Кримський міст. Фото: Youtube
За словами Данилова, як тільки у ЗСУ з’явиться така можливість, буде завдано удару по Кримському мосту.

«Якщо буде можливість це зробити, ми це обов’язково зробимо», — заявив він, додавши, що Керченський міст Росія використовує для підвезення підкріплення своєї армії.

Міст через Керченську протоку був відкритий в травні 2018 році. Він з’єднує окупований Крим і Краснодарський край рф. Крім іншого по ньому проходить залізниця.

znaj.ua

Adblock
detector