Остапчук спародіював Медведчука, згадавши зірок шоу-бізнесу - Новини Ю

Остапчук спародіював Медведчука, згадавши зірок шоу-бізнесу

25.05.2022   07:09    2519

Відомий ведучий масштабних українських шоу “Співають всі!” і “Маска” на телеканалі “Україна” Володимир Остапчук любить радувати свою значну армію шанувальників яскравими публікаціями в соцмережі Instagram, де за ним стежать понад 540 тисяч осіб.

Володимир Остапчук частенько висміює росіян, їхню владу і армію. Цього разу його новою “жертвою” став проросійський політик Віктор Медведчук, якого не так давно затримала СБУ. Остапчук в опублікованому відеоролику пародіює його, згадуючи зірок українського шоу-бізнесу, а також Оксану Марченко.

Медведчук. Фото: Youtube

Медведчук. Фото: Youtube

Фрагмент був вирізаний зі звернення Медвудчука, в якому він розповідає про махінації Петра Порошенка. І судячи з усього, він обмовився і сказав досить вульгарну фразу, яку вже напевно чув кожен.Остапчук не міг не висміяти політика і записав відео, назвавши його повною версією допиту, яку злила СБУ в мережу.

“Так як моя дружина полоум… половниця шоу-бізнесу, я готовий розповісти всі секрети українського шоу-бізнесу. Олег Винник носить перуку, Наталя Могилевська ненавидить хвіртки і ворота. Про це мені сказав пан Порошенко. А Ірина Федишин – це трансгендер. Зараз я назву прізвища тих, хто безнал не бере, а ан*л…”, – сказав Остапчук на відео.

znaj.uaAdblock
detector