Опубліковані кадри спецоперації звільнення від армії РФ стратегічного села на Слобожанському напрямку (Відео) - Новости Ю

Опубліковані кадри спецоперації звільнення від армії РФ стратегічного села на Слобожанському напрямку (Відео)

11.05.2022   00:21    718


7days-ua.com

Стратегічне для української оборони село Руська Лозова на Харківщині бійці ГУР Міноборони України та спецпідрозділу “Кракен” полку “Азов” звільнили від російських військ 30 квітня.


Кадри боїв за це село у передмісті Харкова зараз опублікували  ГУР Міноборони і Національний корпус.
“У ході спецоперації харківський підрозділ Азову “Kraken” спільно з ГУР повернули під контроль України стратегічно важливий населений пункт на Харківщині – Руську Лозову. Ворог втратив близько 20-ти одиниць техніки та понад 100 особового складу. Саме з цього передмістя під час окупації агресор вів вогонь по інфраструктурі та житлових масивах Харкова”, – повідомив Нацкорпус.

«Під час звільнення населеного пункту Руська Лозова спецпризначенці ГУР МО України знищили десятки одиниць бойової техніки та живої сили окупантів», — додали в українській воєнній розвідці.

На відео — розвідка боєм українських бійців, спецоперація зі звільнення Руської Лозової та зброя, яку при втечі покинула армія РФ. Зброї, яку українські бійці забрали як трофеї, виявилось багато.

Нагадаємо, про звільнення Руської Лозової і ще трьох населених пунктів Харківщини від російських окупантів Генштаб ЗСУ офіційно повідомив ввечері 30 квітня. Звільнення Харківщини від російських окупантів триває.


Adblock
detector