Олександр Еллерт відповів хейтерам, які називають його "псевдопатріотом" - Новини Ю

Олександр Еллерт відповів хейтерам, які називають його “псевдопатріотом”

29.05.2022   17:00    509

Нещодавно переможець “Холостячки” Олександр Еллерт гнівно висловився про українців з заходу, які підняли ціни на житло. Однак отримав у відповідь критику щодо російської мови та “псевдопатріотизму”.

Олександр Еллерт опублікував інстаграм-сторіз, у якому вирішив “розставити всі крапки над “і””. За його словами, підписники даремно читали його допис “між рядків”.

Переможець “Холостячки” зауважив, що говорив тільки про людей, які наживаються на війні, і нічого іншого не мав на увазі.

“Я не валив усіх під один гребінець. Це стосувалося тільки тих людей, хто так паскудно чинить зараз. Але тому що людям потрібен срач… Звичайно, навіщо дочитувати до кінця, навіщо вникати, заглиблюватися в суть тих думок, які пише вам людина”, – сказав Еллерт.

Також він відповів на закиди тих, хто звинувачує його у “псевдопатріотизмі”. Він сказав, що без публічного розголосу допомагає у війні.

“Ще мені писали на тему патріотизму: “Що ти там сидиш, постики пишеш?” Так, постики пишу, а ще допомагаю зі своєї особистої карти, своїм коштом. Тихенько допомагаю і не прошу вас скинути на такий-то номер карти таку-то суму. А просто беру рекламу, мені не повадно, яка це реклама. Я знаю, що ці гроші йдуть туди, нашим пацанам”, – наголосив автор “Кварталу 95”.
Нагадаємо, у своєму дописі Олександр Еллерт зізнався, що через донецьку прописку ледь знайшов житло в Києві. Тепер же він бачить схожу ситуацію в західних областях України.

“Війна страшна, геноцид. Люди біжать на захід України, де на 200% підняли оренду житла свої ж своїм же. На оренду житла тим, хто втратив усе, с*ка”.

Тоді він скаржився й на тих, хто утискає інших за російську мову та забирає амуніцію: “Хто стоїть у повному обмундируванні, у новітній амуніції у закарпатському ТрО, зауважте ТрО, не ЗСУ, серед ялинок, у наколінниках, з думками, що йому потрібен ще й гелікоптер”.Adblock
detector