NYT: вирішальна перемога України з поверненням усіх територій поки нереалістична - Новини Ю

NYT: вирішальна перемога України з поверненням усіх територій поки нереалістична

20.05.2022   12:36    441

Вирішальна військова перемога України над Росією, коли Україна поверне собі всю територію, захоплену Росією з 2014 року, не є реальною метою – ведення війни Росією було “на диво недбалим”, та вона лишається занадто сильною, а президент Володимир Путін вклав занадто багато особистого престижу, аби відступити. Про це, з посиланням на думку редакції The New York Times, повідомляє Українська правда.

Зазначається, що Росія, “якою б пошарпаною і невмілою вона не була”, як і раніше, здатна завдати Україні незліченних руйнувань і досі є “ядерною наддержавою зі скривдженим, непостійним деспотом (Володимиром Путіним – ред.), який не виявляє особливої ​​схильності до врегулювання шляхом переговорів”. Як пише видання, “Україна і Росія тепер здаються далі один від одного, ніж будь-коли протягом майже тримісячної війни”.
NYT пише, що Штати і НАТО продемонстрували, що підтримають українську боротьбу, і як би не закінчилися бої, США та їхні союзники повинні бути готові допомогти Україні відбудуватися.

Штати та НАТО вже глибоко залучені до військової та економічної ситуації, а нереалістичні очікування могли ще більше залучити їх у дорогу та затяжну війну. Оскільки війна триває, президент США Джо Байден також повинен дати зрозуміти президенту Володимиру Зеленському, що існує межа того, як сильно Штати та НАТО будуть протистояти Росії, а також які є обмеження щодо зброї, грошей та політичної підтримки, яку вони можуть надати. Уточнюється, що для США все одно не в інтересах повністю занурюватися у війну з Росією.

Видання зазначає, що важливо, щоб рішення українського уряду ґрунтувалися на реалістичній оцінці його засобів і того, скільки ще руйнувань може зазнати Україна.Adblock
detector