Навчіться бути толерантними: Федишин відповіла Melovin за “дурепу” - Новини Ю

Навчіться бути толерантними: Федишин відповіла Melovin за “дурепу”

30.05.2022   12:00    923

Українська співачка Ірина Федишин відреагувала на інтерв’ю з Melovin, у якому він назвав її дурепою.

Раніше Ірина назвала ЛГБТ-спільноту грішниками, і заявила, що вони самі своє життя руйнують.

Федишин не стала ігнорувати образи у свій бік, і звернулася до Melovin та блогера Машуковського, який також засуджував заяви співачки. У своєму Telegram-каналі Ірина опублікувала відео, де пояснила свою позицію.

“Ви вимагаєте толерантності до себе, зате принижуєте людину, яка має іншу думку. Гомосексуалізм – це тяжкий гріх! Подобається вам це чи не подобається – навчитеся бути толерантними з людьми, які так вважають і керуються Біблією у житті. Ваша толерантність і цькування взагалі пробили дно – так виглядає буллінг у соцмережах” – пише артистка.
Що стосується Машуковського, у своєму TikTok він опублікував відео, де нібито зображено сина Федишина через 15 років – у яскравому одязі він танцює під пісню Малесенькі долоньки, а на задньому фоні зображений ЛГБТ-парад.

Акаунт Машуковського в TikTok користується величезною популярністю — на нього підписано понад 3,27 млн користувачів соцмережі, про що також заговорила артистка.

“Батьки, подивіться, чи не підписані ваші діти на цю особу, яка маніпулює підлітками, займається булінгом та нав’язує нетрадиційні погляди. Господь створив Адама та Єву, а не Адама та Адама” – прокоментувала виконавиця.
Насамкінець Ірина звернулася до ЛГБТ-спільноти, і побажала їм відчути справжню радість батьківства.Adblock
detector