"Найбільший хаб для українських біженців": перша леді України про свій візит до Ужгорода (ФОТО) - Новости Ю

«Найбільший хаб для українських біженців»: перша леді України про свій візит до Ужгорода (ФОТО)

09.05.2022   14:45    1739

Перша леді України Олена Зеленська візвітувала про свій візит до міста ужгород в Закарпатській області. Там вона побувала у хабі для біженців та в лікарні, де проходять лікування українські військові.

На свої сторінці у Facebook вона опулікувала фото та розповіла подробиці візиту. В Ужгороді Зеленська також зустрілася із першою леді США Джилл Байден.


За словами дружини українського президента, у місті неймовірно квітнуть сакури, але замість туристів у архітектурній пам’ятці 18 сторіччя «Совине гніздо» – найбільший у Закарпатті хаб для прийому біженців. Про це пише obozrevatel
Вона подякувала волонтерам та владі міста за організацію прийому біженців – нині в Ужгороді перебувають 60 тисяч переселенців, 44 % – жінки, 34 % – діти.

«Тут і нагодують, і нададуть психологічну допомогу. Підшукають усе: від дитячого візочка та одягу – до необхідних медикаментів і житла. І все це – 30 волонтерів, які чергують цілодобово. Саме із «Совиного гнізда» найнеобхідніші речі – продукти й питна вода – щодня роз’їжджаються по 30 центрах розміщення біженців», – написала вона.

Крім того, вона побувала в лікарні імені Новака. Там перебувають 32 українських поранених воїни.

«Мені особисто вдалося подякувати їм за кожен день нашої безпеки. І знаєте, що я почула? «Нема за що». Ці мужні чоловіки навіть не вважають себе героями. Кажуть, це – їхня робота», – зазначила Зеленська.


Adblock
detector