На Київщині пасажири власноруч штовхали електричку Київ-Ніжин. ФОТО - Новини Ю

На Київщині пасажири власноруч штовхали електричку Київ-Ніжин. ФОТО

25.05.2022   19:44    3233

Курйозна ситуація сталася на Київщині. Більш як десять пасажирів власноруч штовхали електричку Київ-Ніжин.Сталося це ще 17 травня через необачність одного з пасажирів, розповідає Суспільному прессекретарка регіональної філії Південно-Західної залізниці Анна Казимір, повідомляє Експерт.

«Дійсно, на перегоні станцій Зваричі та Бобровиця пасажири зірвали стоп-кран. Через це поїзд зупинився в нейтральній ставці. Це такі ділянки залізничних шляхів, де немає напруги. Для того, щоб він відновив рух, треба було дочекатися локомотив, який би відбуксував цю електричку», — каже пані Анна.
За її словами, локомотив потрібно було чекати близько двох годин. Тому машиніст запропонував підштовхнути електропоїзд з шістьма вагонами на десяток метрів власноруч. Аби електричка виїхала з нейтральної ставки, отримала напругу та продовжила рух.
«Пасажири відгукнулися на пропозицію машиніста та, щоб не чекати дві години, штовхнули електричку. О 14:28 вона зупинилася, а о 14:38 вже відновила свій рух», — зазначає Анна Казимір.
Відео зі сторінки Укрзалізниці на Фейсбуці:
Винуватця зупинки електрички не знайшли. Справа в тому, що ніхто не бачив людину, яка зірвала стоп-кран, а відеоспостереження в електропоїзді немає.

expert.in.uaAdblock
detector