Маша Єфросиніна показала особливий подарунок від чоловіка, вручений перед прощанням - Новини Ю

Маша Єфросиніна показала особливий подарунок від чоловіка, вручений перед прощанням

23.05.2022   09:10    2805

Українська телеведуча Маша Єфросиніна з дітьми виїхала під час війни за межі України. Та вдома залишився її чоловік Тимур Хромаєв, розлуку з яким вона дуже важко переживає.

У першому в час повномасштабної війни випуску програми “Дорослі дівчата” зірка розповіла про особливий подарунок від коханого. Маша зізналась, що отримала символічну прикрасу від чоловіка. Вручив він її перед прощанням на кордоні.

“Ця стрічка завжди була на рюкзаку мого чоловіка. Він повісив її собі 2014 року, коли був Майдан і почалася війна. І ніколи її не знімав. Ходив з цим рюкзаком, мандрував. Вона завжди у нього бовталася. І коли ми прощалися на кордоні, він мені її пов’язав і сказав: “Розв’яжу, коли ми побачимося”, – сказала Маша і заплакала.


Оля Полякова також отримала патріотичний браслет, проте від дівчинки з Маріуполя.

“Це дівчинка зробила маленька, їй, мабуть, років 7. Вона була з Маріуполя, вони ледь вибралися звідти. Це було у Хорватії, на матчі. Я підійшла до трибун і вона до мене підійшла і говорить: “Я хочу, щоб ви носили цей браслет як талісман”. Я одягла і тепер завжди ношу. Так що дитинко, якщо ти мене бачиш, я ношу твій браслетик”, – сказала Полякова.


Adblock
detector