Marvel Comics представляє двох нових супергероїв-трансгендерів - Новини Ю

Marvel Comics представляє двох нових супергероїв-трансгендерів

16.05.2022   19:48    714

Marvel Comics представляє двох нових супергероїв-трансгендерів-мутантів та їх генетично модифіковану літаючу черепаху наступного місяця у «Marvel Voices: Pride #1», який має вийти 22 червня.

Шела Секстон, також відома як Ескапада, дебютує у всесвіті Marvel разом зі своїм найкращим другом героєм-трансгендером-мутантом Морганом Редом у «високій, але дуже особистій місії», як оголосила Marvel цього тижня. До пари приєднається Хібберт, генетично модифікована черепаха, що літає, яку герої звільнили з лабораторії.

Ескапада має здатність миттєво змінювати фізичне місцезнаходження з іншою людиною або обмінюватися будь-яким конкретним фізичним чи абстрактним атрибутом, таким як майно, організаційний статус, навички, надлюдські сили та навіть ситуації.
Героїня може підтримувати потужність тільки протягом декількох годин за раз і повинна знаходитися в межах двох метрів від своєї мети, і чим вона сильніша, тим вища ймовірність невдачі. На щастя для героїні, поруч із нею є безцінний партнер, технічно підкований найкращий друг Морган Ред, а також пояс із інструментами, що містить цілий арсенал вкрадених інструментів та пристроїв.

Перша історія Ескапади буде 20-сторінковою пригодою. Пізніше вона повернеться до сюжетної арки New Mutants, яка дебютує цієї осені.
Автор історії Тед Брандт розповів про важливість трансгендерного персонажа: «Зараз як ніколи нам потрібен такий герой, як Шела Секстон, якого люди могли б рівнятися. Це була справжня честь та привілей бути частиною процесу її створення!»

Представлення героїв відбулося на тлі розгляду сотень законопроектів, спрямованих проти ЛГБТК+ людей, особливо трансгендерної та небінарної молоді по всій країні.Adblock
detector