Manhart анонсував проєкт доопрацювання нового Defender - Новини Ю

Manhart анонсував проєкт доопрацювання нового Defender

23.05.2022   14:10    317

Тюнінг-ательє Manhart, відоме своїми проєктами на базі переважно німецьких моделей, анонсувало комплексне доопрацювання для нового британського позашляховика. Після тюнінговим Range Rover в компанії підготували деталі для Land Rover Defender, який отримає змінений зовнішній вигляд і потужніший двигун. Поки що весь комплект доробок існує лише у вигляді комп’ютерних рендерів, але незабаром обіцяють показати реальний автомобіль від Manhart.

Судячи з представлених зображень, проєкт DP 450 буде відрізнятися традиційним для німецької компанії чорним кузовом з акцентами золотого кольору. Автомобіль оснастять новими колесами з бэдлоками та позашляховими покришками.

Manhart анонсував проєкт доопрацювання нового Defender

Клієнтам запропонують два варіанти доопрацювання Defender. Базовий має на увазі мінімальне втручання в дизайн, а більш радикальний перетворює позашляховик на практично експедиційний автомобіль.

Manhart анонсував проєкт доопрацювання нового Defender

На даху такої машини з’являється додатковий багажник і світлодіодна люстра, а також силові бампери та лебідка в передньому бампері.Про технічні доробки Land Rover в деталях поки не повідомляється, однак у Manhart пообіцяли, що збільшать потужність Defender P300 з 300-сильним 2,0-літровим бензиновим турбомотором до 450 кінських сил, що відображено в індексі проєкту. Очікується, що готовий Land Rover Defender від німецьких тюнерів буде представлений до кінця 2022 року.


nnews.com.uaAdblock
detector