Lynk & Co та модний бренд inxxstreet готують «стелс»-кросовер - Новини Ю

Lynk & Co та модний бренд inxxstreet готують «стелс»-кросовер

15.05.2022   14:02    241

У 2022 році буде представлений перший “модний” автомобіль китайської марки Lynk & Co, який марка концерну Geely створить спільно з іншою китайською компанією. Партнером по новій машині стала фірма inxxstreet, яка спеціалізується на випуску одягу та аксесуарів — дизайнери модного бренду зробили свій внесок у створення незвичайного варіанта купе-кросоверу Lynk & Co 05, створеного на базі моделі Lynk & Co 01. Поки невідомо, чи стане незвичайний концепт -Кар серійним.


Крім силуету та оптики від вихідного Lynk & Co 05 майже нічого не залишилося – автомобіль отримав агресивний аеродинамічний обважувач, що істотно збільшує ширину кузова, гранований розширювач колісних арок, величезний спойлер, масивний задній бампер з квартетом вихлопних патрубків.

Lynk & Co та модний бренд inxxstreet готують «стелс»-кросовер

Для концепт-кара створені ексклюзивні колеса. Дизайн автомобіля нагадує одночасно і стелс-бомбардувальники, і гіпертрофований суперкар Lamborghini Reventon, що випускався у 2007-2009 роках, але з поправкою на східні уявлення про прекрасне.

Про технічні зміни не повідомляється, тому ймовірно, що Lynk & Co 05 від inxxstreet збереже стандартний 190-сильний 2-літровий 4-циліндровий бензиновий турбомотор Volvo Drive-E з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

nnews.com.uaAdblock
detector