Кросовер Lamborghini Urus перетвориться на електромобіль - Новини Ю

Кросовер Lamborghini Urus перетвориться на електромобіль

21.05.2022   14:08    273

Бестселер Lamborghini чекає неминучу відмову від двигуна внутрішнього згоряння

Кросовер Lamborghini Urus перетвориться на електромобіль, заявив шеф-дизайнер італійської марки Мітя Боркерт.


“Рано чи пізно Urus стане електричним… такі правила у світі, тенденція… у цьому напрямку”, – сказав Боркерт австралійському виданню Drive.

На думку головного стиліста із Санта-Агата-Болоньєзе, майбутнє за електромобілями, хоча Lamborghini «має вирішити, коли, на якому ринку і в яких сегментах це має сенс».




Спілкуючись з журналістами, Мітя Боркерт підкреслив, що позиція Lamborghini у тому, що більш універсальні та повсякденні автомобілі, такі як Urus, мають бути електрифіковані раніше, ніж суперкари. На пряме питання, чи наступник Lamborghini Urus базуватиметься на електричній платформі, Боркерт відповів ухильно.

“Нині я не кажу, що наступник Urus стане електричними, але для подібних автомобілів електрифікація має більше сенсу”, – сформулював свою думку Боркерт.

При цьому шеф-дизайнер Lamborghini запевнив, що Санта-Агата-Болоньєзе продовжать використовувати двигуни внутрішнього згоряння на суперкарах так довго, наскільки це можливо.

«Зараз людей все ще привчають до того, що V10 є емоційним, але я не знаю, чи будуть діти через 40 років задоволені цим. Я закоханий у двигуни внутрішнього згоряння, але не боюся переходу на електрику», – підсумував Мітя Боркерт.

Три місяці тому глава Lamborghini Стефан Вінкельманн зізнався, що у компанії розраховують зберегти двигуни внутрішнього згоряння і після 2030 року. Особливі надії виробник суперкарів покладає на гібридні технології та синтетичне паливо.

nnews.com.ua











Adblock
detector