"Короче кажучи, я шукаю бензин": "Квартал 95" показав, що можна зробити в черзі на АЗС - Новини Ю

“Короче кажучи, я шукаю бензин”: “Квартал 95” показав, що можна зробити в черзі на АЗС

26.05.2022   06:11    1415

Упродовж травня триває непроста ситуація з паливом. Попри обіцяння влади про розв’язання питання упродовж тижня-двох, громадяни досі відчувають нестачу дизеля на бензину, люди годинами стоять у чергах.

Студія “Квартал 95” з гумором підійшла до такого непростого питання та показала, що можна встигнути зробити під час очікування на сторінці в Instagram. Робота називається “Короче кажучи, я шукаю бензин”.

 

Актори стадії “Квартал 95” з гумором підійшли до непростої ситуації з дефіцитом палива в Україні. Життя водіїв змінилося з початком дефіциту. У відео показано, що відтепер треба рано вставати та займати довгу чергу за бажаними літрами. Під час очікування можна вивчити декілька мов, зварити шурпу та навіть зустріти Дарта Вейдера.
Слід зауважити, що за 7 годин, відео набрало понад 50 тисяч переглядів. підписники, зокрема зауважили, зо в такому випадку, вони навіть й не заводили машину. “Економія повинна бути економною”.

 

Коментар. Фото: скрин Іnstagram

“Хлопці, ви класні. Толик! Привіт, як приємно побачити тебе, вже як актора, а не як автора. Пам’ятаємо наші веселухи на роботі у Маріуполі. Від Крістінки привіт,”- написав інший шанувальник.
 

Коментар. Фото: скрин Іnstagram

sport.znaj.uaAdblock
detector