Компоненти, які живлять шкіру зсередини - Новини Ю

Компоненти, які живлять шкіру зсередини

24.05.2022   16:40    1235

Маски, креми та сироватки – це добре, але мало доглядати за шкірою зовні. Вона потребує і підживлення зсередини.

Живлення шкіри зсередини

Вітаміни антиоксиданти – найвідоміші помічники, які треба вживати внутрішньо (вітаміни А, С, Е).


Зберегти молодість допоможе коензим Q10. Це дуже сильний антиоксидант, він бере участь у створенні еластинових та колагенових волокон.

З віком запаси коензиму Q10 в організмі падають, відповідно, шкірі стає все складніше чинити опір зовнішнім агресивним факторам.
Для краси шкіри необхідно заповнювати дефіцити вітамінів групи В. Вони беруть участь у великій кількості життєво важливих процесів в організмі, у тому числі відповідають за пружність шкірних покривів. При нестачі цих вітамінів регенерація клітин відбувається повільніше.

Астаксантин — головний антиоксидант молодості, потужніший за вітамін Е, С у кілька разів. Потужний винищувач вільних радикалів скорочує рівень оксидативного стресу.

Величезне значення задля збереження молодості шкіри грають амінокислоти. Додайте до свого комплексу вітамінів гліцин, лізин та триптофан.

Боротися з акне, а також перешкоджати руйнуванню волокон колагену допоможе омега-3.

Куркумін допоможе дати опір вільним радикалам, очистити кров від токсинів. Їх накопичення – одна з основних причин хворого кольору обличчя, бугристого рельєфу, висипань і запалень.Adblock
detector