Ключовий момент: Кейт Мосс дасть свідчення на суді Джонні Деппа проти Ембер Херд - Новини Ю

Ключовий момент: Кейт Мосс дасть свідчення на суді Джонні Деппа проти Ембер Херд

25.05.2022   18:28    444

Ми наближаємося до фіналу найгучнішої справи останніх років. Джонні Депп подав до суду на свою колишню дружину за наклеп. Вона звинувачує його в тому, що він бив її, коли вони були одружені. Колишня дівчина Джонні Деппа, модель Кейт Мосс, сьогодні дасть свідчення у справі, повідомляє ВВС.

Ім’я моделі, якій зараз 48 років, було названо Ембер Херд ще під час судового процесу в Лондоні у 2020 році, коли Джонні Депп намагався засудити британську газету. У той час Херд виправдовувала одну із ситуацій, у якій вона вдарила Джонні Деппа, саме тим, що боялася, що він зробить те саме, що зробив з Кейт Мосс.

Я дійсно вдарила Джонні, але щоб захистити свою сестру,

– сказала вона до суду в Лондоні, де Джонні Депп подав позов проти газети Sun.

Він збирався вдарити її, спускаючись сходами, і в цей момент я згадала інформацію, яку чула, що він ударив одну зі своїх колишніх подружок. Я думаю, це була Кейт Мосс. Я чула цей слух від двох людей, і він був ще свіжий у моїй пам’яті.

Джонні Депп програв справу у Великій Британії, але подав нову, цього разу в США, проти своєї колишньої дружини. У 2018 році Ембер Херд опублікувала статтю, в якій, не називаючи свого колишнього чоловіка по імені, натякнула, що стала жертвою домашнього насильства. Це спричинило судовий позов. Ембер Херд знову згадала про інцидент з Кейт Мосс, і з цієї причини адвокати Джонні Деппа залучили її як свідка у справі. До того, як Ембер Херд згадала про інцидент зі сходами у 2020 році, не було жодної інформації про те, що Джонні Депп напдав на свою дівчину.
Кейт Мосс ніколи не коментувала звинувачення в тому, що Джонні Депп вдарив її на сходах, тому її свідчення цього тижня будуть вирішальними у справі. Підтвердження того, що Джонні Депп її вдарив, перехилило б ваги на користь Ембер Херд і показало, що вона дійсно мала підстави боятися за життя своєї сестри і своє власне.


Adblock
detector