Катя Осадча та Маша Єфросиніна відреагували на петицію про заборону абортів в Україні - Новини Ю

Катя Осадча та Маша Єфросиніна відреагували на петицію про заборону абортів в Україні

29.05.2022   14:30    806

На сайті президента України з’явилася петиція про заборону абортів, автором якої є Анатолій Головчак. Своє рішення створити таку ініціативу він обґрунтовує тим, що українському народу потрібен приріст, особливо під час війни. З потрібних 25 тисяч підписів, петиція набрала 674.

У своєму інстаграмі відверте обурення щодо петиції висловила українська телеведуча Катерина Осадча. Зірка заявила, що вона категорично проти обмеження прав жінок і запитала, хто такий Головчак, щоб розв’язувати такі питання.

“Хто такий Головчак? Під шумок давайте ще обмежимо права жінок. Я — мати трьох дітей і я вважаю цю петицію жахливим утиском прав” – зазначила знаменитість у власних інстаграм сторіс.

Своє відверте обурення висловила і Маша Єфросиніна. Вона різко висловилась щодо створення петиції й зазначила, що під час жорстокого вторгнення росії на українські землі, де ґвалтують жінок та дівчат, ніхто не має права вирішувати їхні долі. Телеведуча також не розуміє, хто такий Головчак і зізнається, що вважає, що у нього щось не те з головою.
Знаменитість зазначає, що психологи всіма силами стараються підтримувати зґвалтованих дівчат, які завагітніли в ранньому віці, рятують їх від суїцидів і єдиним порятунком в даній ситуації вона вважає переривання їх вагітності. Тільки так вони зможуть забути весь жах того, що з ними робили російські варвари й почнуть жити заново.
Продовжуючи, знаменитість різко висловлюється проти самого автора петиції й пропонує засунути його туди, звідки він виліз.Adblock
detector