Кардіолог назвала ознаки тромбозу, який загрожує інфарктом - Новини Ю

Кардіолог назвала ознаки тромбозу, який загрожує інфарктом

31.05.2022   19:30    1397

Тромбоз – це стан, під час якого в організмі людини утворюються згустки крові (тромби). Найчастіше тромби формуються у судинах гомілки, стегна або тазу, але інколи і в інших частинах тіла, наприклад, у кишковику або навіть в оці. Згустки частково або повністю блокують кровоток у судинах, що призводить до виникнення інших захворювань, а часом і до смертельних випадків.

Коли розвивається тромбоз в коронарних артеріях, людина починає відчувати стискаючі болі за грудиною, які тривають більше 15 хвилин. Кардіолог Ганна Кореневич розповіла, які ознаки вкажуть на тромбоз, що загрожує інфарктом.

“З’являється слабкість, пітливість, дуже характерний страх смерті”, – пояснила лікарка.

У деяких випадках виникає задишка, нудота і блювота, а у важких ситуаціях людина може навіть почати задихатися, додала Кореневич.

Кардіолог пояснила, що больові відчуття можуть з’являтися не тільки по всій поверхні грудної клітини, але також в лівій або обох руках і передній поверхні шиї. Іноді біль може віддавати в нижню щелепу. При виникненні цих симптомів медикиня закликала негайно викликати швидку допомогу.Adblock
detector