Ігор Ласточкін прокоментував свою роботу в Росії після 2014 року - Новини Ю

Ігор Ласточкін прокоментував свою роботу в Росії після 2014 року

20.05.2022   12:50    1535

Український актор Ігор Ласточкін був одним з гастролерів, які працювали на Росії. Чоловік знімався у шоу “Одного разу в Росії” після анексії Криму та початку бойових дій на Донбасі.

Загалом робота артиста у проєкті сягала з 2014 по 2018 роки. Проте зараз Ласточкін дуже шкодує через цей період. Ігор зізнався, що йому соромно за свою участь у програмі.

Актор зізнався, що робота над “Одного разу в Росії” почалась до початку протиправних дій Росії проти України. А залишився він у шоу після 2014-му, бо тоді у нього народився син, тому він взяв кредит на квартиру у продюсера проєкту.

“Коли стартонуло, я взяв кредит у продюсера цього шоу на квартиру. Це мене не виправдовує. Кредит чималенький. Народилася дитина, я купив квартиру, мені потрібно було робити ремонт. Зараз війна, і гинуть люди. І мені дуже соромно за це все. Я намагався якось вплинути на цих людей, розповісти, що тут відбувається з 2014 року. Уважно мене слухали. Мені так і не вдалося їх переконати. Я вирішив віддати ці гроші і більше там не тусуватися. У мене там є родичі, але я з усіма урвав зв’язок. Вони тупаки, не хочуть думати”, – зізнався комік.
 Adblock
detector