Ігор Кондратюк вказав українцям на помилку, яка тягнеться вже 380 років - Новости Ю

Ігор Кондратюк вказав українцям на помилку, яка тягнеться вже 380 років

04.05.2022   23:24    1875

Відомий український продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк розкритикував українських телевізійників. Причиною стало те, що вони як експертів запрошують в ефіри росіян.

Про це Ігор Кондратюк написав у новій публікації на особистій сторінці в соцмережі Фейсбук. Продюсер наголошує, що навіть попри те, що ці люди вважаються опозиційними, їм насправді байдужа доля України і хоч би що там було вони є і залишаються громадянами росії — країни-агресора.


«Піонтковський, Фейгін, Ілларіонов, Чічкваркін, Латиніна, Нєвзоров…. Як їх зараз багато, «харошіх рускіх». Великі експерти, типу знавці Х@йла і своєї батьківщини-терористки-агресора. Давайте, земляки мої, слухайте, чіпляйте лапшу на свої героїчні вуха з вуст людей, яким на Україну, взагалі-то, плювати з високої башти.», — написав він. Ігор Кондратюк

Ігор Кондратюк, фото з Instagram

Ігор Кондратюк, фото з Instagram

Ігор Кондратюк порадив українцям не слухати й не захоплюватися такими «експертами», бо потім «харошіє рускіє» приведуть своїх друзів, які вже будуть не такими хорошими, а ті приведуть тих, хто «ненавидить усе це наше — Україну, українців, мову».Продюсер також зауважив, що українці таким чином ходять по колу майже 380 років. І його дивує, що попри мільйони вбитих росією, українці все ще дослухаються до «ординських «фейгіних-шмейгіних». Він додав, що здивований відсутністю в ефірі українських каналів польських чи американських експертів.

Ігор Кондратюк, facebook.com/igor.kondratiuk.5

Adblock
detector