Григорій Решетник розповів, як його хрещена мама підтримала війну, будучи українкою - Новини Ю

Григорій Решетник розповів, як його хрещена мама підтримала війну, будучи українкою

16.05.2022   17:44    995

Ведучий популярних проектів “Холостяк”, “Холостячка” і “Україна має талант” Григорій Решетник часто ділиться всілякими публікаціями і розповідає про своє життя відданим шанувальникам в соцмережі Instagram, де за ним стежить понад 540 тисяч людей.

Григорій Решетник розповів про свій конфлікт з хрещеною, яка підтримала війну, будучи українкою. За інформацією, хрещена телеведучого народилася і довгий час проживала в Миколаївській області, селищі Миколаївка. Вона була однокласницею і хорошою подругою мами Решетника. Дружба переросла в родинні зв’язки і жінка стала хрещеною матір’ю Григорія.

Їхні стосунки перекреслилися 24 лютого, коли Росія почала повномасштабну війну в Україні.

“Кожного літа ми приїжджали до Миколаївської області, гралися з її дітьми, спілкувалися з нею. Через деякий час сім’я хрещеної переїхала до росії, а її діти стали військовослужбовцями. Родичі хрещеної – сестри і племінники – живуть в Україні. Увесь час до війни мама тримала зв’язок з нею, переписувались у соцмережах. Але коли 24 лютого російські загарбники зайшли на нашу землю, хрещена шокувала повідомленням: “Ну что, напросились? Так вам и нужно. Сейчас будем воспитывать вас”, – повідомив Решетник.

Григорій Решетник, скрін з instagram

Григорій Решетник, скрін з instagram

Мама Решетника болісно сприйняла реакцію своєї подруги і практично члена сім’ї. Вона не знала, як далі спілкуватися з колись близькою людиною.

“Я попросив маму триматися і поки не відповідати. Щоб через декілька днів, коли наші ЗСУ зламають хребет фашистам, написати хрещеній все, що накипіло. За два дні мама так і вчинила. Вона відповіла, що Україна непереможна і вільна. І що ми обов’язково зробимо так, щоб вся нечисть пішла з наших земель і не заважала нам розбудовувати країну”, – поділився телеведучий.

  Adblock
detector