Глава дипломатії ЄС зробив ключову заяву про перемогу України у війні проти Росії (Відео) - Новини Ю

Глава дипломатії ЄС зробив ключову заяву про перемогу України у війні проти Росії (Відео)

17.05.2022   21:45    614


7days-ua.com

Скільки б території України не окупувала Росія і не проголосила їх своїми, Євросоюз ніколи цього не визнає. Перемогою України розв’язаній РФ війні буде повне відновлення територіальної цілісності України.

Про це заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель в рамах саміту глав МЗС країн Євросоюзу 16 травня в Брюсселі, повідомляє “Європейська правда“.

“Ми не визнаємо жоден кілометр квадратний, взятий росіянами, так само, як ми не визнаємо (анексію) Криму. Ми не визнаємо жодну частину України, яка буде оголошена частиною Росії”, – наголосив Боррель.

Він підкреслив, що встановлені Росією на захоплених територіях України окупаційні адміністрації – тимчасові. Боррель впевнений, що перемогою України у загарбницькій війні Росії буде відновлення повної територіальної цілісності України.

“Ми захищаємо територіальну цілісність України. І коли ми це говоримо, ми сподіваємось, що Україна виграє цю війну. Це означає, що вона відкине загарбників за межі своїх кордонів”, – сказав глава європейської дипломатії.

Більше подробиць про саміт глав МЗС країн Євросоюзу за участі глави МЗС України – у відео 5 каналуAdblock
detector