Генштаб ЗСУ назвав напрямки, на яких війська РФ ідуть в наступ у "битві за Донбас" (Карта, Відео) - Новини Ю

Генштаб ЗСУ назвав напрямки, на яких війська РФ ідуть в наступ у “битві за Донбас” (Карта, Відео)

27.05.2022   15:44    563


7days-ua.com

Російські війська у “битві за Донбас” продовжують спроби інтенсивного наступу на 4 напрямках.

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Як ідеться в повідомленні, впродовж доби 26 травня війська РФ вели наступ на Слов’янському, Донецькому, Лиманському, Бахмутському напрямку.
“На Слов’янському напрямку російські окупанти продовжують обстріли позицій наших військ, відновили наступ. На Донецькому напрямку окупанти проводять активні наступальні дії. Продовжують вогневе ураження наших підрозділів, завдають ракетних ударів, перегруповують війська. На Лиманському напрямку ворог веде розвідку, за підтримки артилерії намагається закріпитись у населеному пункті Лиман. Противник намагається розвинути успіх на Бахмутському напрямку, порушити маршрути логістичного забезпечення та відрізати наші підрозділи від основних сил. Противник намагається розвинути успіх на Бахмутському напрямку та відрізати наші підрозділи від основних сил“, – повідомив Генштаб ЗСУ.
Українські військові, за даними командування ЗСУ ведуть інтенсивні оборонні бої. Зокрема, бійці ЗСУ не дають російським окупантам взяти під контроль Бахмутську трасу і перерізати автотранспортне сполучення Бахмут – Лисичанськ.

За даними Генштабу ЗСУ, 26 травня українські військові відбили 12 атак російських військ на Донбасі і знищили майже 20 одиниць військової техніки армії РФ, в тому числі гвинтокрил.Adblock
detector