Фінансовий гороскоп на тиждень 23-29 травня: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток - Новини Ю

Фінансовий гороскоп на тиждень 23-29 травня: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток

21.05.2022   15:48    169

Кому зі знаків варто бути обережними з фінансами і уникати незапланованих покупок і витрат.

Фінансовий гороскоп на тиждень розповість, кому зі знаків слід з обережністю поставитися до підписання документів, а кому не варто пов’язувати себе кредитами і давати гроші в борг.

Овен

На цьому тижні Овнам не слід обертатися на думку оточуючих і продовжувати рух до наміченої мети. Наполегливим і рішучим представникам знака посміхнеться удача. На особливе везіння можна розраховувати в понеділок і вівторок. А вже з четверга вам доведеться грунтовно попрацювати. У цей період не варто пов’язувати себе кредитними зобов’язаннями.

Тілець

Тільці розуміють, що для того, щоб досягти великих вершин і розширити горизонти, необхідні додаткові гроші. На цьому тижні у вас вийде знайти нове джерело заробітку або додаткового доходу. На початку тижня можна звертатися до начальства з розмовами про підвищення на посаді або збільшення окладу. У середу обов’язків може додатися, однак і щедра винагорода не змусить себе чекати. У вихідні варто залишити всі справи за порогом і насолодитися відпочинком.

Близнюки

На цьому тижні Близнюкам необхідно зосередитися на свої поточні обов’язки і не відволікатися на плітки і інтриги, які поширюються у вашому оточенні. У середу доведеться відстоювати свої переконання і точку зору і заявляти про свої права на щось. У п’ятницю варто утриматися від великих покупок і оформлення кредитів. На вихідних вас може відвідати ідея щодо поліпшення матеріального становища.

Рак

Для того, щоб досягти максимальних результатів, Ракам необхідно скласти чіткий план дій і неухильно дотримуватися його. На початку тижня прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, а не до порад оточуючих. Підказки інтуїції можуть виявитися вельми корисними. У четвер і п’ятницю не варто позичати гроші іншим, і тримайтеся подалі від ризикових заходів. На вихідних побалуйте себе покупками, інвестиції в здоров’я та імідж швидко себе окуплять.

Лев

На початку тижня Леви зможуть задуматися над шляхами підвищення свого рівня доходів. Сприятливий час для розмови з начальством про підвищення зарплати. У четвер і п’ятницю не варто сильно поширюватися про свої досягнення і плани. Це хвастощі може викликати заздрість недоброзичливців. На вихідних ви будете стояти перед вибором як слід відпочити або додатковою роботою, яка обіцяє хороший дохід.

Діва

На цьому тижні обов’язків у Дів додатися, проте навіть в такому напруженому графіку ви зможете знайти час для реалізації своїх творчих планів. Не варто поспішати приступати до нового проекту, варто ретельно розпланувати його реалізацію. У п’ятницю вам доведеться займатися нудною рутинною роботою, а вже на вихідних ви будете мотивовані зробити перший крок у напрямку бажаних цілей.

Терези

На цьому тижні Терезам необхідно навести порядок у фінансових питаннях і задуматися про те як погасити борги і зобов’язання. У середу або четвер не виключено, що вам повернуть борг або нададуть важливу послугу в подяку за вашу допомогу в минулому. Поради оточуючих в другій половині тижня не сприймайте занадто серйозно, розраховуйте на власні сили. На вихідних можна займатися довгостроковим плануванням і постановкою професійних цілей.

Скорпіон

На цьому тижні Скорпіони повинні зосередитися на питаннях зміцнення фінансового становища і збільшення доходів. Матеріальна сфера виходить на перший план. Активність та ініціатива принесе найкращі результати. У середу у вас вийти відстояти свої інтереси і продемонструвати сильні сторони. У другій половині тижня настає найкращий час для зміни сфери діяльності. Приступайте до пошуків джерела додаткового доходу.

Стрілець

Стрільці на цьому тижні зможуть швидко орієнтуватися в швидко мінливій ситуації, проте вам варто дотримуватися чіткого плану. Експерименти відкладіть на більш сприятливий час, вибираючи перевірені методи. Самостійна робота принесе найкращі результати. У п’ятницю варто триматися подалі від кредитних організацій, а на вихідних ви зможете знайти рішення проблеми, яке не вимагає великих витрат.

Козоріг

На цьому тижні Козерогам не доведеться повністю розслабитися. Ви кинете всі зусилля на досягнення бажаної мети. Однак не забувайте про баланс робота-відпочинок, щоб зберігати продуктивність і уникнути вигорання. На початку тижня на ваші плечі можуть лягти Додаткові обов’язки, правильно оцінюйте свої сили і можливості. У четвер і п’ятницю варто бути обережними з грошима, не виключені збитки і втрати. А на вихідних можна побалувати себе приємними дрібницями.

Водолій

Водолії сповнені життєвої енергії, яка спонукає їх братися навіть за найскладніші завдання. Однак варто керуватися здоровим глуздом, реально оцінювати свої можливості і свої ідеї. Не приймайте рішення на емоціях, покладайтеся на голос розуму. В середині тижня остерігайтеся брати на себе фінансові зобов’язання. З обережністю підписуйте документи. На вихідних обговоріть те, що вас турбує з близькими і зможете отримати від них слушну фінансову пораду або допомогу.

Риби

Тиждень вдало складеться для тих, хто не боїться швидко змінювати плани і діяти по ситуації. Так, в чомусь доведеться імпровізувати, особливо в понеділок і вівторок, але саме в цей час у вас можуть народитися ідеї, як поліпшити своє фінансове становище. Не бійтеся додаткової відповідальності в середу і четвер — швидше за все укупі з додатковим навантаженням вас чекає і підвищення на посаді або збільшення зарплати. П’ятниця – ризикований час для прийняття рішень у сфері фінансів. Цей день найкраще присвятити особистим цілям або порадитися з складного питання зі своєю другою половинкою. Вихідні – час для відпочинку на природі або активного проведення часу.ДжерелоAdblock
detector