Експерти пояснили, як позбутися зайвої ваги на боках та животі - Новини Ю

Експерти пояснили, як позбутися зайвої ваги на боках та животі

20.05.2022   19:20    1159

Експерти розповіли, як змінити харчування, щоб позбутися зайвої ваги на боках та животі.

Обмежити споживання цукру. Надмірне споживання цукру призводить до накопичення небажаного жиру на животі, а одним з кращих способів позбутися його буде скорочення споживання цукру. Дослідження показують, що цукор є головною причиною появи жиру на боках та животі.

Отримати всі калорії перед вечерею. Інсулін – гормон, який переносить глюкозу, створену в результаті травлення, у ваші клітини для використання в якості енергії. Він ефективніший на початку дня, тому що тіло швидше переробляє їжу.

Оскільки рівень інсуліну знижується протягом дня, щільний прийом їжі наприкінці дня підвищує можливість накопичення жиру в області живота.

Слідкувати за калоріями. Калорії сприяють накопиченню надлишкового жиру, тому фахівці радять стежити за споживанням калорій.

Здоровий сніданок. Фахівці зазначають, що сніданок необхідний для роботи протягом дня. Важливо, щоб у сніданку були всі необхідні поживні речовини, щоб отримати максимальну віддачу.
Більше цільних продуктів. Важливо обмежити вживання оброблених харчових продуктів та замінити їх цільними, щоб залишатися у формі та бути здоровим. Так, ягоди, листова зелень, вівсянка, пісний білок і мигдаль, допоможуть вам спалити більше жиру на животі у довгостроковій перспективі.Adblock
detector