Експерт назвала напій, який дозволяє шкірі залишатися молодою - Новини Ю

Експерт назвала напій, який дозволяє шкірі залишатися молодою

18.05.2022   09:40    1362

Багатий на антиоксиданти напій здатний стимулювати колаген, що покращує стан шкіри людини.

Зморшки, тяжкість у шлунку та млявість. Ми помічаємо старість при виявленні цих ознак, проте процес запускається задовго до появи. Механізм процесу працює досить точно: спочатку клітини нашого організму старіють, потім перестають ділитися, а потім зовсім відмирають, і зупинити «шестерні» не можна, зате їхню роботу можна вгамувати, якщо знати один невеликий секрет. На щастя, американський дієтолог Кортні Д’Анджело знає, за допомогою чого можна сповільнити механізми старіння. Розповідаємо у цій статті про напій, властивості якого дозволяють шкірі залишатися молодою.

За словами фахівця, зелений чай дуже корисний для людей у ​​віці. Його ефективність обумовлюється вмістом антиоксидантів, що мають масу корисних для здоров’я організму властивостей: вони здатні не тільки зміцнювати імунну систему, але ще й послаблювати запальні процеси, а також стимулювати вироблення колагену – речовини, завдяки якому шкіра людини може виглядати молодшою.

Сила антиоксидантів

Перевага напою полягає і в вмісті поліфенолів, які за своєю суттю є тими самими антиоксидантами. Ці речовини містяться в рослинній їжі і, що головне, вони здатні запобігти розвитку хвороб серця та судин, а також цукровий діабет.

Загалом зелений чай є одним із найкорисніших напоїв у світі. Сотні досліджень підтвердили його ефективність: він здатний прискорювати метаболізм, знижувати ризик розвитку раку, покращувати когнітивне здоров’я та замедлювати процес старіння.

Нестача напою

Проте, навіть таким корисним напоєм не варто зловживати. Дієтолог попередила, що в складі зеленого чаю міститься і кофеїн, надмірне споживання якого негативно впливає на організм.Adblock
detector