Дженніфер Лопес та Бен Аффлек офіційно побралися: на лівій руці співачки помітили кільце - Новини Ю

Дженніфер Лопес та Бен Аффлек офіційно побралися: на лівій руці співачки помітили кільце

19.05.2022   18:21    1112

Одна з найзірковіших пар Голлівуду Дженніфер Лопес та Бен Аффлек через 19 років після невдалої першої спроби вирішили дати своєму шлюбу другий шанс. Кільце з великим діамантом на лівій руці співачки першими помітили уважні до друбниць папараці. Тягнути інтригу Джей Ло не стала. У своєму бюлетені новин для шанувальників співачка поділилася зворушливим роликом, який не залишив сумнівів: вона відповіла згодою на пропозицію руки і серця від Бена Аффлека.

У 13-секундному відео, без слів і нареченого в кадрі, Джей Ло демонструє обручку з великим зеленим діамантом і, здається, плаче від щастя.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес та Бен Аффлек зустрічалися на початку 2000-х і були навіть заручені, але до вівтаря так і не дійшли. Актор та співачка познайомилися у 2002 році на зйомках фільму “Джіл’ї”. Службові відносини досить швидко переросли в романтичні, та й загалом їхній роман був стрімким і яскравим. Вже в листопаді того ж року Бен зробив Дженніфер пропозицію руки та серця. Довгий час вона із задоволенням носила обручку Harry Winston з 6-каратним рожевим діамантом вартістю 1,2 мільйона доларів.
Але до вівтаря закоханим завадили дійти папараці. Пізніше вони згадували, що тиск журналістів і фотографів досяг такої позначки, що, будучи нареченим і нареченою, вони збиралися одного дня зі своїм весіллям організувати ще кілька “фейкових”. У цьому рішенні вони бачили єдиний спосіб хоч якось відволікти папараці. У результаті їхній роман не витримав такої пильної уваги, і весілля, яке було заплановано на 14 вересня 2003 року, вони відклали на невизначений термін.

Після їхні шляхи розійшлися майже на два десятки років: Дженніфер Лопес вийшла заміж за Марка Ентоні, а Бен Аффлек зв’язав себе узами шлюбу з Дженніфер Гарнер. Обидва стали батьками – у Дженніфер народилися близнюки, а Гарнер народила Аффлеку двох синів та доньку. Проте обидва шлюби розпалися, після чого кожен мав ще стосунки. Після останніх їхніх розривів з Алексом Родрігесом та Аною де Армас, мабуть, у пошуку втіхи вони знову почали спілкуватися.
Довгий час навіть знімки папараці не могли переконати скептиків, але влітку, напередодні дня народження Лопес минулого літа сумніви відпали – пара стала з’являтися на публіці, і 52-річчя Дженніфер відзначила з Беном удвох.Adblock
detector