День Вишиванки 2022: як українські зірки відзначили свято (ФОТО) - Новини Ю

День Вишиванки 2022: як українські зірки відзначили свято (ФОТО)

20.05.2022   07:29    394

У третій четвер травня в Україні відзначається День Вишиванки. Цьогоріч він випав на 19 травня. У час війни для мільйонів українців самоідентифікація є дуже важливою, тому це свято стало ще більш поширеним.

Українські зірки приєднались до флешмобу та показали свої фото у національному українському вбранні.

Ектор Хіменес-Браво

“Одягти вишиванку – це честь! 💪

Дуже поважаю українські традиції та культуру.

Одягати вишиванку – завжди свято для мене та велика відповідальність. Адже, українська нація боролась століттями, щоб зберегти свою аутентичність

Коли я вивчав історію України – я був шокований скільки крові пролили ваші предки в боротьбі за незалежність.

Я не міг уявити, що те, що я читав – сьогодні я бачу на власні очі. Ніби нас перенесли на кілька століть назад.
Піднесені та об‘єднані українці проти Московії. Нічого не змінилось, ворог все той же

Разом і до кінця! З Днем Вишиванки!

Переконаний, що незабаром надягну її з особливої нагоди в День нашої перемоги над рашистами!

Слава Україні!”, – написав він.
MamaRika

“У крові кожного українця тече ДНК, в якій закладено код свободи та нестримної любові до своєї землі. Вишиванка наче броня, що захищає та ідентифікує нас як найсильнішу націю світу. Любимо тебе, наша Україно! Зі святом, рідні”, – написала зірка.

Лілія Ребрик

“Наш генетичний код, частинка душі нашої нації, духовна броня – вишиванка. Сьогодні її день і мені здається цього року він має особливе, сакральне, надважливе значення. Мабуть, як ніколи раніше. Українці по всьому світу вдягнуть сьогодні вишиванки. Для мене дуже символічно, що сьогодні провела ефір у Чернівецькому університеті. Саме тут у 2006 році студентка Леся Воронюк запропонувала відзначати день вишиванки. Місцеві студенти часто вдягали вишиванки на пари, а Леся запропонувала їм вибрати один день і всім разом одягнути вишиванки. Відтоді за 16 років існування свята його не скасовували жодного разу. Лесю, світ вдячний тобі за цю ідею”, – зізналась Ліля.

Камалія

“З Днем вишиванки!
Пам’ятаймо про наш генетичний код!
Разом до перемоги💛💙” – написала зірка.

Святослав Вакарчук

“Привіт вам з Дніпра! Двоє братів.
Два настрої. Дві вишиванки.
Один генокод 💙💛” – написав він.

” В наших серцях хрестиком вишито Україна!
З Днем вишиванки!”, – написала Катя.

Соломія Вітвіцька

“День вишиванки відзначаю сьогодні біля згорілого Іванківського історико-краєзнавчого музею. І я дуже вірю, що ми проженемо орків і все відновимо!”, – написала вона.

Потап

“З Днем Вишиванки! 🇺🇦 Це Юрмала 2014 рік! Нам тоді журналісти задали питання: «Що ви хочете цим сказати?» Ми відповіли,що «Любимо Україну!» ,доречі в цей рік ,як і три рокі поспіль нам пропонували виступити від росії на Євробаченні і ми завжди відмовляли,бо ми -українці! Так що ж хоче сказати людина ,яка вдягла вишиванку? Те ,що Вона любить всім серцем свою Батьківщину,мову свою солов‘їну і культуру своїх предків!” – написав репер.

Ліля Подкопаєва

“Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

З Днем вишиванки!” – написала Ліля.

glianec.comAdblock
detector