Дар’я Петрожицька розповіла, як вони з обранцем опинилися під час війни у Німеччині - Новини Ю

Дар’я Петрожицька розповіла, як вони з обранцем опинилися під час війни у Німеччині

30.05.2022   10:20    864

Українська акторка Дар’я Петрожицька, відома за роллю в серіалі “Папік”, вирішила розповісти, як змінилося її життя після 24 лютого. Після того, як російська армія вторглася на територію України, жінка разом з сестрою ще декілька днів залишалися в столиці. Вони разом зі своїми котами ховалися у щафі та так проживали тривоги.

Після чого жінки вирішили все таки поїхати з Києва та обрали в якості безпечного місця село під Жашковом. Проте й там Петрожицька з сестрою затримались недовго, невдовзі вони опинилися під Хмельницьким, а після цього у Сокалі, Львівської області. Зірка пояснила, що вони змінили стільки міст тільки через те, що їх виселяли з найманих осель.

На 19 день після початку війни Дар’я нарешті дісталася свого місця призначення та опинилася в мальовничому місті Гамбург, Німеччина. Саме там вона возз’єдналася зі своїм коханим.

Як виявилось, обранця зірки звуть Олексій, і він проживає у Гамбурзі. Саме чоловік був ініціатором приїзду Петрожицької, адже тільки з ним його кохана почувається в безпеці. До цього часу Дар’я не хотіла розповідати про Олексія, тим більше про те, що він проживає за кордоном.
“Він українець, але живе в Гамбурзі”, – пояснила вона.

Варто зазначити, що стосунки Дар’ї та Олексія тривають близько року, а познайомилась пара на відпочинку у Єгипті.

Крім цього, Петрожицька розповіла, що оформилась як переселенка у Німеччині та вже отримує соціальну допомогу. Жінка активно шукає роботу, проте поки що усі її спроби є безрезультатними. Проте, Дар’я не сидить склавши руки, вона активно займається благодійністю та відвідує усі мітинги на підтримку України.Adblock
detector