Даніель Салем пояснив, що може наблизити українців до перемоги - Новини Ю

Даніель Салем пояснив, що може наблизити українців до перемоги

18.05.2022   17:20    1201

Відомий український ресторатор та телеведучий Даніель Салем, який з перших днів повномасштабного вторгнення росії зі зброєю у руках захищає Україну разом з Колею Сергою відвідав дитячу лікарню у Миколаєві та розповів, що зараз найважливіше для українців. Співак так само як і Салем з початку війни вступив до лав ЗСУ.


На своїй особистій сторінці у соціальній мережі Instagram Даніель Салем поділився кадрами з лікарні та зазначив, що зараз українцям як ніколи важливо підтримувати один одного та триматися разом. Саме така об’єднаність і наблизить нашу країну до якнайшвидшої перемоги над російськими окупантами.

Скріншот допису Даніеля Салема

Також ведучий програми “Зірковий шлях” відмітив, що кожен українець повинен допомагати інших у такий непростий для країни час та своїм прикладом надихати інших на добрі справи.

“Знайди своїх! Зараз дуже складний час для всіх, саме тому зараз як ніколи важливо триматися разом і бути з тими людьми, які своїм прикладом піднімають і надихають”, – зазначив Даніель Салем під опублікованим відео.

 
 Adblock
detector