Чотири помилки при прийомі серцевих препаратів - Новини Ю

Чотири помилки при прийомі серцевих препаратів

23.05.2022   09:16    2618

Сьогодні в арсеналі кардіологів багато потужних ефективних засобів, але, застосовуючи їх не за призначенням, можна зашкодити собі гірше за саму хворобу. Телеграм-канал «Оригінальний препарат» нагадує про поширені помилки при прийомі серцевих препаратів.

1) Ліки приймаються час від часу, не постійно. Але будь-які кардіологічні препарати не можна приймати курсами: поприймав і покинув. Усі серцеві ліки — це замісна терапія, тобто, поки ми їх приймаємо, вони допомагають. Щойно прийом закінчили, якась дія ще відчуватиметься тиждень-два, а потім усе. У низці випадків різка відмова від препарату веде до синдрому відміни — тут же загострюється захворювання.

2) Багато хто самостійно починає приймати відразу кілька комбінованих препаратів близьких за своєю дією, або одні й ті ж, але з різними торговими назвами. Ще гірше, коли для «покращення ефекту» починають пити несумісні ліки, не порадившись із лікарем.

Таке відбувається, як правило, тоді, коли ліки «призначаються» знайомим або сусідом, якому вони допомогли. Але люди різні, та й серцеві хвороби теж, а значить, і ліки потрібно призначати індивідуально кожному в індивідуальних дозуваннях.
3) Купуючи препарат, ми не дивимося на фірму-виробника. Але виробництво ліків — процес тонкий і високотехнологічний, і від того, наскільки добре він проведений, залежить якість препарату.

4) Приймаючи кардіоліки, ми одночасно зациклюємося на цифрах власного артеріального тиску і рівня холестерину. Страх перед високими значеннями, наприклад, тиску примушує людини приймати таблетку за таблеткою. Але результат може виявитися дуже жалюгідним.Adblock
detector