"Це єдиний вихід", - полк "Азов" назвав варіанти своїх дій в оточенні армії РФ. Повна версія брифінгу (Відео) - Новости Ю

«Це єдиний вихід», — полк «Азов» назвав варіанти своїх дій в оточенні армії РФ. Повна версія брифінгу (Відео)

09.05.2022   12:03    1177


7days-ua.com

Ілля Самойленко. Фото – скриншот

У заблокованого ворогом на “Азовсталі” полку “Азов” є чотири варіанти подальших дій, але лише один із них українські оборонці Маріуполя вважають прийнятним – продовжувати воювати з російськими окупантами.


Про це під час брифінгу з заблокованої “Азовсталі” 8 травня заявив офіцер управління розвідки полку “Азов” Ілля Самойленко.Він наголосив, що варіанти скласти зброю, здатися, припинити опір ворогу бійці “Азова” не розглядають, бо всі ці варіанти означатимуть для них безславну смерть, а прорватись із оточення армії РФ у Маріуполі неможливо. Тому азовці будуть боротись до кінця.

«Це єдиний спосіб, який буде гарантувати ваше життя і ви не будете соромитися того, що ви зробили, — стояти і боротися», — наголосив Ілля Самойленко.

Він повідомив, що певні запаси зброї і набоїв для знищення російських окупантів у бійців полку «Азов» ще є. А те, що українські захисники Маріуполя можуть у круговій обороні успішно протистояти армії РФ, доводять 60 знищених російських танків і близько 2,5 тисяч військових армії РФ.

Більше — у повній версії брифінгу бійців полку Нацгвардії України «Азов» із заблокованої армією РФ «Азовсталі».

Adblock
detector