Британська розвідка МІ-6: Путін може бути мертвим - Новини Ю

Британська розвідка МІ-6: Путін може бути мертвим

30.05.2022   06:06    3065

Президент Росії Володимир Путін, можливо, вже мертвий, повідомляють джерела у британській службі зовнішньої розвідки MI-6, пише газета Mirror.

За даними Daily Star, функції президента Росії виконує його двійник, а Кремль приховує його смерть, щоби зберегти владу в країні.

Ця новина з’явилася на тлі чуток, що з’явилися в останні місяці, про погіршення здоров’я російського президента. Путін також з’явився на кількох своїх виступах з одутлим обличчям, що, у свою чергу, змусило аналітиків засумніватися в тому, що він може страждати від раку крові. Одутлість особи є побічним ефектом стероїдної терапії, яка призначається при цьому захворюванні.

А два тижні тому російський олігарх, пов’язаний з Кремлем, заявив, що Путін страждає на рак крові і переніс операцію незадовго до вторгнення в Україну.

За словами колишнього британського шпигуна, російський президент останнім часом був дуже хворий, і цілком імовірно, що його смерть була прихована. Джерело газети також стверджує, що виступи російського президента перед ЗМІ були заздалегідь записані, а на параді 9 травня в Москві з’явився двійник Путіна.
“Завжди є ймовірність, що він уже мертвий. Але точно знати неможливо”, – каже він.

Джерело британської газети наголосило, що, за чутками, у минулому Путін наймав своїх двійників для виконання своїх функцій під час хвороби. Тепер, як стверджується, те саме робить Кремль.

“Його наближені бояться, що якщо звістка про його смерть стане відомою, російські генерали вимагатимуть вивести війська з України”, – говорить він.

“Смерть Путіна зробить їх безпорадними, тому в їхніх інтересах говорити, що він живий”, – додає джерело Mirror.Adblock
detector