БПЛА RQ-20 Puma: аеророзвідка ЗСУ використовує американські дрони (ФОТО) - Новини Ю

БПЛА RQ-20 Puma: аеророзвідка ЗСУ використовує американські дрони (ФОТО)

31.05.2022   11:11    2050

Збройні Сили України дедалі більше використовують закордонну техніку та обладнання для протистояння російській повномасштабній агресії.

Про застосування американських дронів розповіло інформаційне агентство Міноборони України АрміяInform.

Підрозділ аеророзвідки одного з військових з’єднань на Запорізькому напрямку успішно застосовує безпілотні літальні апарати Puma, які надійшло до ЗС України.

Ці безпілотники разом із дронами-камікадзе Switchblade та іншим озброєнням і технікою входили у пакет допомоги від Сполучених Штатів про, що Мілітарний повідомляв раніше.

Українські екіпажі успішно пройшли в відповідних навчальних центрах підготовку до застосування цього виду озброєння і вже “працюють” на передовій.
Puma (англ. Puma – Pointer Upgraded Mission Ability) – легкий військовий безпілотний літальний апарат, створений компанією Aero Vironment. При розробці використовували напрацювання БПЛА RQ-11 Raven (раніше передавалися ЗСУ для потреб бойових дій в зоні АТО/ООС).

Повідомляється, що американські безпілотні літальні апарати типу Puma оснащенні оптико-електронною системою Mantis i45N. Це двовісна, гіростабілізована багатосенсорна система, яка об’єднує у собі звичайну та тепловізійну камери, кожна з них має 6-кратний зум. Система дозволяє виявляти противника як вдень, так і вночі.
Також зазначається, що цей дрон може підсвічувати цілі лазерним променем для наведення високоточного озброєння. Запуск дрона здійснюється з руки. Управління виконує оператор, можливий автономний режим польоту. Вартість комплексу оцінюється в 250 тис. доларів.

Технічні характеристики:

Довжина: 1,4 м
Розмах крил: 2,8 м
Максимальна злітна маса: 5,9 кг
Потужність двигуна: 1 к.с.
Максимальна швидкість: 83 км/год
Крейсерська швидкість: 37 км/год
Радіус дії: 15 км
Тривалість польоту: 2 год

footboom.comAdblock
detector