Андре Тан розповів про свою головну мотивацію працювати - Новини Ю

Андре Тан розповів про свою головну мотивацію працювати

16.05.2022   15:30    372

Відомий український дизайнер і творець унікального бренду одягу Андре Тан (Андрій Тищенко) радує шанувальників не тільки авторськими стильними нарядами, а й цікавими публікаціями в соцмережі Instagram, де за ним стежить близько 280 тисяч чоловік.

Андре Тан представив, чим він займеться, якщо завтра закінчиться війна, і поділився планами з шанувальниками. Відповідний пост він розмістив в Instagram. Дизайнер зізнався, що він, як і інші українці, мріє про закінчення цього важкого періоду для всієї країни. Але незважаючи на це, він ніколи раніше не замислювався про те, що буде робити після перемоги.

Скріншот з Instagram, Андре Тан
Скріншот з Instagram, Андре Тан

Насамперед він примчить до своєї доньки, яку давно не бачив, і займеться з нею рутинними справами – прогуляється, подивиться мультфільми і так далі. Андре Тан зізнався, що Софія – це його головна мотівація, заради неї він працює і допомагає Україні.

“Адже я буквально будує фундамент для щасливого майбутнього коханої Софійки!” – заявив дизайнер.

Також він повідомив, що після війни обов’язково подорожуватиме Україною і відвідає її найкрасивіші місця. Більш того, він планує відправитися не на курорт, а в тихе село, щоб насолодитися спокоєм і природою. 

“До речі, я впевнений, що в майбутньому відпочинок в Україні на природі буде дуже затребуваний як нашими, так і іноземцями. Буде безліч готелів і комплексів біля лісів і в горах. Пам’ятайте: щоб мрії збувалися, їх треба візуалізувати 😉” – підсумував Андре Тан.

 

 

Коментарі - instagram.com/andre_tan_official/Adblock
detector