Анастасія Приходько поскаржилася на безгрошів’я під час війни - Новини Ю

Анастасія Приходько поскаржилася на безгрошів’я під час війни

28.05.2022   12:30    536

Українська співачка Анастасія Приходько в одному зі своїх інтерв’ю розповіла, як вона, зокрема, та вся її сім’я переживає воєнний стан в Україні.

Слід зазначити, що Анастасія Приходько зізналася, що не збирається виїжджати за кордон. Вона не бачить себе ніде інде, як в Україні.

“Їхати кудись на заробітки? Нехай бог милує, я буду краще тут щось думати, але я не хочу нікуди звідси їхати” – дещо різко заявила українська співачка.

Проте, знаменитість зізналася, що через війну в Україні фінансовий стан її родини дуже погіршився. Її чоловік, хоча й намагається потроху відновлювати свій бізнес, проте, доходів у родини нема вже кілька місяців.

“Усі ж думають, що ми артисти – у нас купа грошей і таке інше, хоча ніхто не знає, що вже три місяці ми сидимо без копійки” – зізналася Приходько.

Не зважаючи на погіршення фінансового становища родини, Анастасія Приходько заявила, що не буде просити від держави жодних пільг й взагалі не отримувала допомогу, як вимушено переміщена особа. Вона вважає, що є люди, які більше потребують цього, ніж вона.


Adblock
detector