Зморшки на чолі - ознака хвороб серця - Новини Ю

Зморшки на чолі – ознака хвороб серця

05.04.2022   18:19    1145

Дивовижний фактор ризику хвороб серця було виявлено під час дослідження.

Зморшки на чолі
Дослідження показують, що люди з глибокими зморшками на лобі можуть наражатися на високий ризик смерті від серцево-судинних захворювань.

Вчені підтвердили, що люди з глибокими борознами на чолі можуть бути тривожним сигналом, коли йдеться про потенційні проблеми, такі як хвороби серця або інсульти, згідно з 20-річним французьким дослідженням.


Люди з чисельними глибокими зморшками можуть удесятеро частіше вмирати від серцево-судинних захворювань, пише провідний автор дослідження Іоланда Ескірол, доцент Університетського госпітального центру Тулузи.
Дослідження ясно показує, що зморшки, як і раніше, не є найкращим методом оцінки серцево-судинних захворювань. Ефективнішими є вимірювання артеріального тиску та профілів ліпідів.

У ході дослідження було проаналізовано 3200 дорослих віком від 32 до 62 років протягом двох десятиліть. Кожній людині було присвоєно бали залежно від кількості та глибини зморшок на лобі. Нуль балів означав, що шкіра була повністю гладкою, а три бали означали чисельні глибокі зморшки.

Автори виявили, що у людей з оцінкою один ризик померти від серцево-судинних захворювань був трохи вищим, ніж у людей з нульовою оцінкою, а у людей з оцінкою два і три ризик був майже в 10 разів вищим.Adblock
detector