Які звички псують зовнішність людини: п'ять пунктів - Новости Ю

Які звички псують зовнішність людини: п’ять пунктів

18.04.2022   15:31    1701

Дослідники виявили, що певні звички можуть зробити вас менш привабливими. Деякі впливають на якість вашої шкіри, а інші діють на більш глибокому рівні. Про це у матеріалі Eat this, not that

Які звички псують зовнішність людини: п’ять пунктів


Не висипатися.

Згідно з дослідженням 2017 року, всього дві ночі недосипання можуть зробити людину менш привабливою. Вчені пояснили, що здорове, привабливе обличчя характеризується певним ступенем почервоніння. Припливу крові до шкіри сприяє сон.

Їсти надто багато солодкого.

Дослідження показали, що вживання дуже великої кількості цукру насправді може змусити вас виглядати старшим через активне старіння шкіри.Пити дуже багато алкоголю.

Алкоголь зневоднює шкіру та викликає запалення. Дослідження показують, що якщо ви багато п’єте, можете очікувати появи зморшок, почервоніння та набряклості.

Переживати надто багато стресу.

Мало того, що хронічний стрес старить людину, дослідження довели, що і чоловіки, і жінки з високим рівнем гормону стресу вважаються менш привабливими для протилежної статі.

Їсти м’ясо.

В одному європейському дослідженні вчені виявили, що чоловіки, які дотримувалися дієти вегетаріанської, вважалися жінками більш мужніми і привабливими.

Adblock
detector