"Холостячка" Злата Огнєвіч пригадала минуле, якого варто соромитися - Новини Ю

“Холостячка” Злата Огнєвіч пригадала минуле, якого варто соромитися

25.04.2022   23:26    2751

Артистка поділилася з українцями своїми думками. Потрібно завжди вміти прощати.

Відома українська артистка, а також “Холостячка” Злата Огнєвіч поділилася з українцями своїми думками про майбутнє. Не потрібно постійно жити спогадами.

Новий пост був опублікований на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно жінка публікує актуальну інформацію про ситуацію в країні, а також розповідає про своє життя в період війни.


“І просто…. не шукати присутність у відсутності. Не думати про вірність і вічність. Залишити хороші історії книгам, знайти сміливість йти своїм шляхом. Дозволити пам’яті жити і не соромитися минулого. Зробити зі свого минулого карту і дослідити, як далі досліджував свою музу – Галу” – йдеться в повідомленні під постом.

Далі вона зазначила, що дуже важливо, для того, щоб пробачити – не обов’язкова присутність іншої людини. Все тому що, прощення-це вибір і почуття, яке народжується у вас в глибоко в душі. Це дуже проста істина, яку, на жаль, розуміють не всі відразу. Стільки помилок буде допущено, перш ніж ви знайдете душевний спокій. Але, все це досвід і життєві уроки.
“Одного разу ти будеш щиро вдячний за те, що зробив цей вибір” – підсумувала свій пост Злата Огнєвіч.

До слова, не так давно вона розповіла, що через війну вона відчуває сильний стрес, і це позначається на її організмі. Наприклад, значно погіршився апетит.

“Останнім часом я дуже мало їм, максимум 2 рази на день, іноді навіть один. Все через стрес. У мене просто більше не лізе” – каже артистка.Adblock
detector