Хейлі Бібер розкрила причину свого міні-інсульту - Новости Ю

Хейлі Бібер розкрила причину свого міні-інсульту

29.04.2022   11:48    355

Супермодель Хейлі Бібер опублікувала у своєму акаунті на YouTube відео, в якому докладно розповіла про своє здоров’я.


10 березня у Бібер стався тромбоз мозку, через що вона потрапила до лікарні.

Коли її госпіталізували, лікарі намагалися з’ясувати, звідки взявся тромб. Бібер дійшла висновку, що проблема виникла через протизаплідні таблетки, які вона приймала. За її словами, їй не варто їх приймати, тому що вона людина, яка страждає на мігрень. Проте, модель заявила, що не говорила про це лікарям.

Попередивши своїх послідовників, щоб вони вчилися на її помилці, вона додала: «Дами, якщо ви страждаєте від мігрені і плануєте приймати протизаплідні пігулки, повідомите про це свого лікаря, тому що інсульт є потенційним побічним ефектом».

Дослідження показують, що протизаплідні засоби можуть викликати інсульт, хоча ймовірність цього невелика. «Однак жінки з іншими факторами ризику інсульту, мабуть, наражаються на більш високий ризик, і в більшості випадків використання оральних контрацептивів не рекомендується», — пишуть доктор Моралес-Відаль і доктор Біллер у медичному журналі Medlink Neurology. що деякі з факторів ризику включають високий кров’яний тиск, куріння та мігрень, особливо мігрень із сенсорними порушеннями.Минулого місяця Бібер був госпіталізований до Палм-Спрінгса для надання невідкладної медичної допомоги. Пізніше вона повідомила у своїй заяві, що її госпіталізували із симптомами інсульту, спричиненими тромбом у мозку. Намагаючись пояснити ситуацію своїми словами, вона наголосила на інших факторах, що впливають на її здоров’я, зокрема її недавнє зараження COVID-19 та її подорожі.

Пізніше з’ясувалося, що вона мала невеликий отвір у серці, який зазвичай закривається після народження.

Їй поставили діагноз “патентно-овальний ступінь” (PFO) ступеня 5 – найвищий можливий ступінь. Маленький отвір у її серці має розмір від 12 до 13 міліметрів. Згустки крові зазвичай фільтруються серцем і всмоктуються у легені. За рахунок її ПФО тромб «вирвався» із серця та потрапив у головний мозок.

Бібер перенесла процедуру закриття отвору за рекомендацією лікаря. Вона сказала, що процедура пройшла «дуже гладко», і вона одужує. Бібер тепер щодня приймає аспірин та препарати для розрідження крові та каже, що у нього більше немає симптомів.

Adblock
detector